Organic Groups Quick Join (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ga: Tá spásanna ceadaithe, ní cheadaítear poncaíocht seachas lánstadanna,  fleiscíní, uaschamóga agus fostríoca.
