Organic Groups Quick Join (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Username
my: အမည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: edit
my: ပြင်ရန်
