Organic Groups Quick Join (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Subject
pl: Tytuł

en: Password
pl: Hasło

en: edit
pl: edytuj

en: The name %name is already taken.
pl: Nazwa użytkownika %name jest już zajęta.

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.

en: New user: %name (%email).
pl: Nowy użytkownik: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
pl: Odstępy dozwolone; znaki interpunkcyjne zabronione, z wyjątkiem kropek, apostrofów, myślników i podkreśleń.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
pl: Wiadomość powitalna z dalszymi instrukcjami została wysłana na Twój adres e-mail.
