Organic Groups Quick Join (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Subject
sk: Predmet

en: Password
sk: Heslo

en: edit
sk: upraviť

en: Email
sk: E-mail

en: The name %name is already taken.
sk: Meno %name je už obsadené.

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: New user: %name (%email).
sk: Nový používateľ: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
sk: Medzery sú dovolené; interpunkcia s výnimkou bodky, spojovníka, apostrofu a podčiarkovníka nie je dovolená.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sk: Uvítacia správa s ďalšími inštrukciami bola zaslaná na vašu e-mailovú adresu.
