Organic Groups Quick Join (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: edit
th: แก้ไข

en: Email
th: อีเมล

en: The name %name is already taken.
th: มีคนใช้ชื่อ %name ไปแล้ว

en: Error saving user account.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการบันทึกข้อมูลบัญชีผู้ใช้งาน

en: New user: %name (%email).
th: ผู้ใช้ใหม่: %name (%email)

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
th: เครื่องหมายที่ได้รับอนุญาต; เครื่องหมายวรรคตอนที่ไม่ได้รับอนุญาต ยกเว้น  periods, hyphens, apostrophes, และ underscores.
