Organic Groups Quick Join (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Password
ug: پارول

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ug: 允许空格；除英文句号（.）、横线（-）、单引号（'）和下划线（_）外的标点符号不允许。
