Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Password
ar: كلمة المرور

en: edit
ar: تحرير

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: The name %name is already taken.
ar: الاسم %name مستخدم بالفعل.

en: Error saving user account.
ar: خطأ أثناء حفظ حساب المستخدم.

en: New user: %name (%email).
ar: مستخدم جديد: %name‏ (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ar: يسمح باستعمال المسافات ولايسمح باستعمال علامات التنقيط ما عدا النقط والشرطات والشرطات التحتية والفواصل العليا.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ar: تم إرسال رسالة ترحيب مع تعليمات إضافية إلى عنوان بريدك الإلكتروني.

en: Confirmation Message
ar: رسالة التأكيد
