Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Subject
be: Тэма

en: Password
be: Пароль

en: edit
be: рэдагаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: The name %name is already taken.
be: На жаль, імя карыстальніка %name ужо занятае.

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.

en: New user: %name (%email).
be: Новы карыстальнік: %name (%email)

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
be: Прабелы дазваляюцца; пунктуацыя, за выключэннем кропак, знакаў пераносу, апострафаў і падкрэслівання -- забараняецца.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
be: Вам высланы ліст з далейшымі інструкцыямі па эл. пошце на ваш адрас.
