Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Subject
bs: Naslov

en: Password
bs: Lozinka

en: edit
bs: izmijeni

en: Error saving user account.
bs: Greška pri čuvanju korisničkog računa.
