Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Subject
gl: Asunto

en: Password
gl: Contrasinal

en: edit
gl: editar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: The name %name is already taken.
gl: O nome %name xa está asignado.

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.

en: New user: %name (%email).
gl: Novo usuario: %name %email.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
gl: Permitense espazos en branco; os signos de puntuación nos están permitidos agás puntos, guións, apóstrofes e guións baixos.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
gl: Unha mensaxe de benvida con instrucións adicionais foi enviada a súa dirección de correo electrónico.
