Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: user
he: משתמש

en: Username
he: שם משתמש

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Subject
he: נושא

en: Password
he: סיסמה

en: edit
he: עריכה

en: Email
he: דוא"ל

en: The name %name is already taken.
he: הכינוי %name כבר תפוס.

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: New user: %name (%email).
he: משתמש חדש: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
he: אפשר להשתמש ברווחים; אסור להשתמש בסימני פיסוק, מלבד נקודה, מקף, גרשיים, וקו תחתי.
