Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: user
is: notandi

en: Username
is: Notendanafn

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Password
is: Lykilorð

en: edit
is: breyta

en: Email
is: Netfang

en: The name %name is already taken.
is: Nafnið %name er þegar frátekið.

en: Error saving user account.
is: Villa kom upp við að vista notanda.

en: New user: %name (%email).
is: Nýr notandi: %name (%email).
