Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: Password
jv: Sandhi

en: edit
jv: sunting

en: The name %name is already taken.
jv: Jeneng %name uwis ana sing nganggo.

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.

en: New user: %name (%email).
jv: Panganggo anyar: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
jv: Oléh nganggo spasi; pratandha ora diidinaké kejaba tandha titik, minus, petik siji lan garis ngisor.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
jv: Pesen Wilujeng Rawuh karo pitudhuh liyané wis dikirim marang alamat email sampéyan.
