Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: edit
kk: түзету

en: The name %name is already taken.
kk: %name аты таңдалып қойған.

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.

en: New user: %name (%email).
kk: Жаңа пайдаланушы: %name (%email).
