Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: The name %name is already taken.
kn: %name ಹೆಸರು ಆಗಲೇ ತೆಗೆದುಕೊಳ್ಳಲಾಗಿದೆ.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
kn: ಸ್ವಾಗತ ಸಂದೇಶ ಮತ್ತು ಅಗತ್ಯ ಮುನ್ಸೂಚನೆಗಳನ್ನು ಹೊತ್ತ ಮಿಂಚಂಚೆಯನ್ನು ತಮ್ಮ ವಿಳಾಸಕ್ಕೆ ಕಳುಹಿಸಲಾಗಿದೆ.
