Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Password
mn: Нууц үг

en: edit
mn: засварлах

en: Email
mn: Имэйл

en: Error saving user account.
mn: Хэрэглэгчийн бүртгэлийг хадгалахад алдаа гарлаа.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
mn: Зайг зөвшөөрнө; таслал, дундуур зурас, апостоф болон доогуур зурсаас гадна цэг таслыг зөвшөөрөхгүй.
