Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Password
ne: पासवर्ड

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ne: विस्तृत जानकारी सहितको स्वागत सन्देश तपाईको ईमेल ठेगानामा पठाईएको छ।
