Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: user
nn: brukar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Subject
nn: Emne

en: Password
nn: Passord

en: edit
nn: endre

en: The name %name is already taken.
nn: Namnet %name er allereie i bruk.

en: Error saving user account.
nn: Feil oppstod ved lagring av brukarkonto

en: New user: %name (%email).
nn: Ny brukar: %name (%email).
