Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: edit
pa: ਸੋਧ
