Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Username
fa: نام کاربری

en: Subject
fa: موضوع

en: Password
fa: رمز

en: edit
fa: تدوین

en: Email
fa: پست الکترونیکی
