Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Subject
ru: Тема

en: Password
ru: Пароль

en: edit
ru: изменить

en: The name %name is already taken.
ru: Имя %name уже используется.

en: Error saving user account.
ru: Ошибка сохранения учётной записи.

en: New user: %name (%email).
ru: Новый пользователь: %name (%email).

en: Button Text
ru: Текст кнопки

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ru: Пробелы разрешены; знаки пунктуации запрещены, за исключением точек, тире, апострофов и знаков подчеркивания.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ru: Дальнейшие инструкции отправлены на указанный почтовый адрес.
