Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subject
sl: Zadeva

en: Password
sl: Geslo

en: edit
sl: uredi

en: The name %name is already taken.
sl: Uporabniško ime %name že obstaja.

en: New user: %name (%email).
sl: Nov uporabnik: %name (%email).
