Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: user
sr: корисник

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Password
sr: Лозинка

en: edit
sr: измени

en: Email
sr: Е-мејл адреса
