Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: user
sv: användare

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subject
sv: Ämne

en: Password
sv: Lösenord

en: edit
sv: redigera

en: Email
sv: E-post

en: The name %name is already taken.
sv: Namnet %name används redan.

en: Error saving user account.
sv: Fel vid sparande av användarens konto.

en: New user: %name (%email).
sv: Ny användare: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
sv: Mellanslag är tillåtna. Skiljetecken tillåts inte förutom punkter, bindestreck, apostrofer och understreck.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sv: Ett välkomstmeddelande med vidare instruktioner har skickats till din e-postadress.
