Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: user
uk: користувач

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Subject
uk: Тема

en: Password
uk: Пароль

en: edit
uk: редагувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: The name %name is already taken.
uk: Ім'я %name вже зайняте.

en: Error saving user account.
uk: Помилка збереження облікового запису користувача.

en: New user: %name (%email).
uk: Новий користувач: %name %email.

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
uk: Дозволено пробіли; заборонено знаки пунктуації за винятком крапок, дефісів, апострофів і символів підкреслення.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Вітальне повідомлення з подальшими інструкціями відправлено на вашу електронну скриньку.
