Organic Groups Quick Join (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: user
ur: صارف

en: Username
ur: اسم صارف

en: Subject
ur: موضوع

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: edit
ur: ترمیم

en: Email
ur: ای میل
