Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Password
af: Wagwoord

en: edit
af: redigeer

en: The name %name is already taken.
af: Die naam %name is reeds geneem.

en: New user: %name (%email).
af: Nuwe gebruiker: %name (%email).
