Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Subject
az: Mövzu

en: Password
az: Parol

en: edit
az: redaktə et
