Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: user
bg: потребител

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subject
bg: Тема

en: Password
bg: Парола

en: edit
bg: редактирай

en: Email
bg: Е-поща

en: The name %name is already taken.
bg: Името %name е вече заето.

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт

en: New user: %name (%email).
bg: Нов потребител: %name (%email).
