Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: user
br: implijer

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Password
br: Ger-tremen

en: Email
br: Chomlec'h postel
