Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Subject
eo: Temo

en: Password
eo: Pasvorto

en: edit
eo: redakti

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: The name %name is already taken.
eo: La nomo %name jam estas okupita.

en: Error saving user account.
eo: Eraro konservante uzantokonton.

en: New user: %name (%email).
eo: Nova uzanto: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
eo: Spacetoj estas permesitaj; interpunkciaj signoj ne estas permesitaj krom punktoj, strekoj, apostrofoj kaj substekoj.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
eo: Bonvena mesaĝo kun instrukcioj estas sendita al via retpoŝtadreso.
