Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subject
eu: Gaia

en: Password
eu: Pasahitza

en: edit
eu: editatu

en: Email
eu: Eposta

en: The name %name is already taken.
eu: %name izena hartuta dago.

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.

en: New user: %name (%email).
eu: Erabiltzaile berria: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
eu: Erabili daitezkeen puntuazio ikurrak: hutsuneak, puntuak (.), gidoiak (-), apostrofeak (') eta azpimarrak (_).
