Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Subject
fr: Objet

en: Password
fr: Mot de passe

en: edit
fr: modifier

en: Email
fr: Courriel

en: The name %name is already taken.
fr: Le nom %name est déjà pris.

en: Error saving user account.
fr: Erreur à la sauvegarde du compte utilisateur.

en: New user: %name (%email).
fr: Nouvel utilisateur : %name (%email).

en: Button Text
fr: Texte du bouton

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
fr: Les espaces sont autorisés ; la ponctuation n'est pas autorisée à l'exception des points, traits d'union, apostrophes et tirets bas.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fr: Un message de bienvenue avec des instructions supplémentaires a été envoyé à votre adresse de courriel.

en: Confirmation Message
fr: Message de confirmation
