Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Subject
hi: विषय

en: Password
hi: कूटशब्द

en: edit
hi: संपादन करें

en: Email
hi: ईमेल

en: The name %name is already taken.
hi: यह सदस्यनाम पहले से है।

en: Error saving user account.
hi: त्रुटि से सुरक्षित करने वाला प्रयोक्ता खाता|
