Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Subject
hu: Tárgy

en: Password
hu: Jelszó

en: edit
hu: szerkesztés

en: Email
hu: E-mail

en: The name %name is already taken.
hu: %name felhasználónév már foglalt.

en: Error saving user account.
hu: Hiba történt a felhasználói fiók mentése során.

en: New user: %name (%email).
hu: Új felhasználó: %name (%email).

en: Button Text
hu: Gombfelirat

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
hu: Szóköz használata megengedett. Az írásjelek közül csak a pont, a kötőjel, és az aláhúzás használható.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
hu: A megadott e-mail címre nemsokára egy további teendőket tartalmazó üdvözlő üzenet fog érkezni.

en: Confirmation Message
hu: Megerősítő üzenet
