Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: edit
hy: խմբագրել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: The name %name is already taken.
hy: %name անունը արդեն վերցված է։
