Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Password
ka: პაროლი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
