Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: The name %name is already taken.
km: ឈ្មោះ %name ត្រូវ​បាន​គេ​យក​រួច​ហើយ ។

en: Error saving user account.
km: កំហុស​ក្នុងការ​រក្សាទុក​គណនី​អ្នកប្រើ ។

en: New user: %name (%email).
km: អ្នកប្រើ​ថ្មី ៖ %name (%email) ។

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
km: ច​ន្លោះ​​ដែល​អនុញ្ញាត ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ លើក​លែង​តែ​សញ្ញា​ (.) សញ្ញា (-) សញ្ញា (') និង​សញ្ញា (_) ។

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
km: សារ​ស្វាគមន៍​ដែលមាន​សេចក្ដី​ណែនាំ​បន្ថែម​ត្រូវបាន​ផ្ញើ​ទៅ​កាន់​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក ។
