Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Subject
lv: Temats

en: Password
lv: Parole

en: edit
lv: labot

en: Email
lv: E-pasts

en: The name %name is already taken.
lv: Norādītais vārds %name jau ir aizņemts.

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: New user: %name (%email).
lv: Jauns lietotājs: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
lv: Lietotājvārdā drīkst izmantot atstarpes. Pieturzīmju lietošana nav atļauta izņemot punktu, defisi, apostrofu un apakšsvītru.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lv: Ziņa ar tālākām instrukcijām tika nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.
