Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Password
ro: Parolă

en: edit
ro: modifică

en: Email
ro: email

en: The name %name is already taken.
ro: Numele %name este folosit deja.

en: Error saving user account.
ro: Eroare la salvarea contului utilizator.

en: New user: %name (%email).
ro: Utilizator nou: %name (%email).
