Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Subject
si: කාරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
