Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Organic groups
ta: இயற்கை குழுக்கள்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: edit
ta: மாற்று

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: The name %name is already taken.
ta: பெயர் %name ஏற்கெனவே எடுக்கப்பட்டது.

en: Error saving user account.
ta: பயனர் கணக்கினைச் சேமிப்பதில் பிழை

en: New user: %name (%email).
ta: புதிய பயனர்: %name (%email).

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ta: வரவேற்பு தகவல் மற்றும் மேலதிக தகவல்கள் தங்கள் மின்னஞ்சல் முகவரிக்கு அனுப்பப்பட்டது.
