Organic Groups Quick Join (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Password
ast: Clave

en: edit
ast: editar

en: Email
ast: Corréu electrónicu
