Organic Groups Quick Join (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: The name %name is already taken.
dz: མིང་  %nameདེ་ ཧེ་མ་ལས་རང་ འབག་ཡར་སོང་ནུག
