Organic Groups Quick Join (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Username
fa: نام کاربری

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Subject
fa: موضوع

en: Password
fa: گذرواژه

en: edit
fa: ویرایش

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: The name %name is already taken.
fa: نام %name قبلا ثبت شده است.

en: Error saving user account.
fa: خطا در ذخیره حساب کاربری.

en: New user: %name (%email).
fa: کاربر جدید: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
fa: فاصله مجاز است؛ علائم بغیر از نقطه، خط تیره(-) و زیر خط(_) و اپستروف غیر مجازند.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
fa: پیام خوش‌آمدگویی همراه با راهنمایی‌های بعدی به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال شد.
