Organic Groups Quick Join (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: user
lt: narys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Subject
lt: Tema

en: Password
lt: Slaptažodis

en: edit
lt: redaguoti

en: Email
lt: El. paštas

en: The name %name is already taken.
lt: Narys vardu %name jau yra.

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: New user: %name (%email).
lt: Naujas narys: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami, išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes ir apatinius brūkšnelius.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Pasveikinimo žinutė su tolimesnėms instrukcijom  buvo nusiųsta jums į el. pašto dėžutę.
