Organic Groups Quick Join (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: edit
mr: संपादन

en: Email
mr: ईमेल

en: The name %name is already taken.
mr: %name हे सदस्यनाम आधिच घेतल्या गेलेले आहे.

en: Error saving user account.
mr: खाते संरक्षित करण्यामध्ये तृटी आली
