Organic Groups Quick Join (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Subject
oc: Objècte

en: Password
oc: Senhal

en: edit
oc: modificar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: The name %name is already taken.
oc: Lo nom %name es ja pres.

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.

en: New user: %name (%email).
oc: Utilizaire novèl : %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
oc: Los espacis son autorizats ; la ponctuacion es pas autorizada a l'excepcion dels punts, jonhents, apostròfas o tirets basses.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
oc: Un messatge de benvenguda amb instruccions addicionals es estat mandat a vòstra adreça de corrièr electronic.
