Organic Groups Quick Join (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: edit
sq: ndrysho

en: The name %name is already taken.
sq: Emri %name është përdorur njëherë.

en: Error saving user account.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së profilit të përdoruesit.
