Organic Groups Quick Join (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Subject
tr: Konu

en: Password
tr: Parola

en: edit
tr: düzenle

en: Email
tr: E-posta

en: The name %name is already taken.
tr: %name adı zaten kullanılıyor.

en: Error saving user account.
tr: Kullanıcı hesabı kaydedilirken bir hata oluştu.

en: New user: %name (%email).
tr: Yeni kullanıcı: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
tr: Boşluklara izin verilir; nokta, tire, kesme işareti ve alt çizgi dışındaki noktalama işaretlerine izin verilmez.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
tr: Ayrıntılı talimatlar içeren bir hoşgeldiniz iletisi e-posta adresinize gönderildi.
